O firmie

WIK Consulting od 11 lat specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie, przede wszystkim z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (HRM) i praktycznych umiejętności menedżerskich. Nasz zespół to wysokiej klasy konsultanci i trenerzy z doświadczeniem menedżerskim i biznesowym, wyniesionym z różnych branż, posiadających na swoim koncie wiele zrealizowanych z sukcesem projektów doradczych i szkoleniowych. Wyróżnia nas skuteczność, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasze relacje biznesowe budujemy w oparciu o wiarygodność, szacunek i zaufanie.

Naszym Klientom zapewniamy wprowadzenie usprawnień w zarządzaniu ich organizacjami oraz wzrost efektywności.

Każde zlecenie realizujemy w profesjonalny sposób. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach współpracy, poczynając od planowania działań, poprzez opracowanie rozwiązań, a kończąc na wdrożeniu w organizacji i pomiarze efektywności.

Specjalizujemy się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Realizujemy audyty organizacyjne i personalne , tworzymy opisy stanowisk pracy i systemy ocen pracowniczych, przeprowadzamy wartościowanie stanowisk pracy. Wdrażamy spójne systemy zarządzania kompetencjami.

Razem z naszymi Klientami budujemy strategię rozwoju ich organizacji oraz sprawne systemy komunikacji wewnętrznej. Projektujemy proste i skuteczne systemy wynagradzania i systemy motywacyjne, wiążące realizację celów strategicznych firmy z wynagrodzeniem pracowników i przejrzystą strukturą płac.

Wszystkie nasze działania prowadzimy w oparciu o starannie dobrane metody pracy i rozwiązania, dostosowując zakres prac do profilu działalności i wymagań Klienta.