Eksperci

Elżbieta Młynarska-Wełpa

Coach, trener biznesu.Coach co-aktywny, członek International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w coachingu managerskim. Trener akredytowanej przez ICF metody CoachWise. Trener biznesowy (Instytut Coachingu 2002), PR-owiec (Akademia Ekonomiczna 2001), filolog angielski (Uniwersytet Śląski 1996). Założyciel firmy „coachingowo” szkoleniowej Coaching House.

Doświadczenie menedżerskie zdobywała tworząc i zarządzając działami personalnymi w międzynarodowych korporacjach outsourcingowych m.in. w Praktiker Polska i Aviva.

Odpowiadała zarówno za obszary administracji personalnej, wynagrodzenia i benefity w wewnętrznych działach HR, jak również za obsługę i relacje z klientami firm outsourcingowych oferujących usługi administracji kadrowo-płacowej.

Wieloletni praktyk HR, łączący doświadczenie menedżerskie zdobyte w ?dwóch światach HR: wewnętrznym i zewnętrznym?, ekspert w zakresie znajomości prawa pracy i naliczania wynagrodzeń, specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków dochodowych od osób fizycznych oraz wynagrodzeń i naliczania list płac.