Eksperci

Krzysztof Stefaniak

Doświadczony menedżer i konsultant ds. personalnych w obszarach: rekrutacji i selekcji, zarządzania wynikami pracy, szkoleniami i rozwojem, zarządzaniem talentami oraz rozwojem organizacji. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołami. Lider oraz członek grup realizujących projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na poziomie całej organizacji. Szerokie kompetencje w konstruowaniu oraz realizowaniu programów rozwojowych dla menedżerów wyższej i średniej kadry zarządzającej. Coach w zakresie coachingu menedżerskiego oraz rozwojowego.

 

Doświadczony ekspert zarządzania, dyrektor i menedżer, konsultant oraz trener w obszarach:

  • rozwój kompetencji menedżerskich,
  • rozwój kompetencji związanych z komunikacją, zarządzaniem stresem,
  • prowadzenie Assessmentów,
  • projektowanie i wdrażanie modeli kompetencyjnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw,
  • projektowanie i wdrażanie systemów ocen pracowniczych,
  • projektowanie i udzielanie informacji zwrotnej na podstawie badania 360 stopnii,
  • projektowanie oraz wdrażanie indywidualnych programów rozwojowych dla kadry kierowniczej.

 

Zdobywał doświadczenie pracując w międzynarodowych korporacjach oraz polskich przedsiębiorstwach takich jak Telewizja Polska, Ministerstwo Pracy, Asseco Poland, Nestle, Tele 5, Macrosoft. Pracując w tych firmach zaprojektował oraz wdrożył programy rozwojowe: Akademia Menedżera, 360 stopnii, Coaching Development Programme, Individual Development Programme.

 

Pierwsze warsztaty szkoleniowe prowadzone przez niego odbyły się w 1994 i od tego czasu rozwija swoje umiejętności w pracy szkoleniowej i konsultingowej z kadrą kierowniczą wysokiego szczebla zarządzania.

 

Podczas swojej kariery zawodowej jako Dyrektor Personalny przeprowadził wiele warsztatów coachingowych oraz facylitacji z menedżerami wszystkich szczebli zarządzania.

 

Jego ważnym autem jest wiedza i doskonałe rozumienie funkcjonowania korporacji oraz istniejących w niej procesów komunikacyjnych.