Eksperci

Szymon Czapliński

Jako wykładowca prowadzi zajęcia warsztatowe z zakresu metod i technik badawczych w naukach społecznych oraz psychometrii.  Tworzy testy psychologiczne.

Jako konsultant pracował między innymi na stanowisku koordynatora do spraw badań w firmie szkoleniowej Nowe Motywacje.

Jako trener i konsultant pracował dla klientów biznesowych (między innymi dla Abra S.A.,BRE Bank, British American Tobacco, Ericsson, Philip Morris Polska, Polskich Sieci Energetyczne, PZU, Expander, GK Emperia Holding S.A.; Goodyear Polska; HDS Polska Sp. z o.o.; RUCH S.A), klientów z sektora administracji publicznej (miedzy innymi dla Ministerstwa Gospodarki i Powiatowego Urzęd Pracy w Myślenicach) oraz dla klientów z tak zwanego III sektora (między innymi dla Stowarzyszenia Wiosna – projekty Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości, Stowarzyszenia Integracja, Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie).

Specjalizacja w zakresie szkoleń i konsultingu – Jako trener specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu metod i technik badawczych w obszarach związanych z rozwojem kompetencji zawodowych i osobistych. Jako konsultant prowadzi projekty badawcze z zakresu oceny predyspozycji i kompetencji pracowników oraz audyty organizacji w obszarach poziomu zadowolenia pracowników, przepływu komunikacji i satysfakcji klientów.

Wykształcenie – doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii.